MŁODZI PISZĄ O KASIE
0

Mój portfel po roku? Wypchany doświadczeniami

Tomek Uniszewski

Cześć! Jestem Tomek i przez ostatni rok dzieliłem się z Wami swoimi przemyśleniami, obawami i planami na przyszłość. Pieniądz rządzi światem, więc i to wszystko kręciło się wokół pieniędzy.

Pamiętacie jak opowiadałem Wam historię portfela? Sporo się zmieniło.

Portfel jest jednocześnie grubszy i równie pusty, jak kiedyś. Pusty, bo właśnie wróciłem z wypadu na Islandię. Udało się tam nawet ponurkować!

Pusty, bo dalej nie zamierzam oszczędzać na pasji, nawet jeśli przyjdzie nam w efekcie biedować przez ostatnie dni w miesiącu.

W tym roku były podwyżki, były obawy. Były oszczędności i było „aby do pierwszego”. Jednak przede wszystkim ten rok spędzony z Wami był dla mnie ogromnie ważnym testem. Słuchałem rad, dawałem rady i czasem nawet sam się do nich stosowałem.

Czeka mnie przeprowadzka „na swoje”, choć nieco udawane, bo rodzinne. Nagle będę jedyną osobą odpowiedzialną za obejście. Udaje mi się znajdować dodatkowe sposoby finansowania szalonych pomysłów. Czerwiec był pierwszym miesiącem, kiedy zarobiłem więcej z dodatkowych zleceń, niż z pensji. How awesome is that???

Przede wszystkim ten rok był pełen nauki i motywacji. Bo musiałem nauczyć się żonglować pieniędzmi, by przekazać tę wiedzę.

Musiałem dowiedzieć się, co z tym hajsem ☺

Dziękuję za ten rok!

PS. Niebieski guzik dalej jest. I będzie jeszcze długo.

Tomek Uniszewski

Tomek Uniszewski

Typ pozytywnie zakręcony. Podróżuje, tańczy, nurkuje i żyje na maksa, a wszystko to w niedoczasie i "niedokasie". W międzyczasie pracuje w agencji reklamowej. [EDYCJA 2016/2017]

czytaj również