MŁODZI PISZĄ O KASIE
0

Szukamy kolejnego blogera do naszej ekipy!

Dołącz do nas i pisz na Coztymhajsem.pl. Naturalnie za #hajs.

Coztymhajsem.pl to projekt edukacyjny firmy Provident Polska. Badania pokazują, że młodzi ludzie niewiele wiedzą o finansach i codziennym zarządzaniu pieniędzmi. Ale nie lubią „edukacji” – czyli nauczania i nudnych, przemądrzałych dorosłych „przekazujących wiedzę”. Postanowiliśmy więc poszukać sposobu na edukację finansową młodych ludzi, z której naprawdę chcieliby skorzystać i autentycznie się nią zainteresowali. Tak powstał blog Coztymhajsem.pl, na którym młodzi piszą o swojej kasie. Obecnie trwa jego druga edycja.

Szukamy wsparcia i „świeżej krwi”. Publikujesz już w sieci lub po prostu lubisz pisać? Dobrze czujesz się w mediach społecznościowych? O problemach młodych z hajsem wiesz prawie wszystko? Dołącz do nas!

 

Idealny kandydat lub kandydatka to osoba w wieku 19-26 lat, która studiuje lub jest na początku swojej kariery zawodowej. Nie jest ważne dla nas gdzie pracujesz, co studiujesz i gdzie mieszkasz. Nie musisz być ekspertem od zarządzania kasą. Raczej masz mieć chęć dzielenia się na bieżąco swoimi przygodami z pieniędzmi – tymi udanymi, i tymi mniej.

Oferujemy blogową przygodę (umowa przedłużana co trzy miesiące), wsparcie doświadczonego redaktora, szkolenia z udziałem gwiazd polskiego Internetu oraz stypendium w wysokości 1 tys. zł miesięcznie.

Jak do nas dołączyć? Napisz tekst, który mógłby ukazać się na Coztymhajsem.pl na temat „Moje małe codzienne finansowe triki”. Zastanów się, jak sprawić, aby zdobył popularność w sieci – dołącz do niego zdjęcia, infografikę, może nagraj filmik. Wszystkie chwyty dozwolone. Prześlij do nas propozycję na mail casting@coztymhajsem.pl.

Najciekawsze teksty opublikujemy na naszym blogu (każdy autor opublikowanego artykułu dostanie bon o wartości 200 zł do Empik.com). Spośród autorów opublikowanych tekstów nasze jury wybierze osobę, która dołączy do ekipy Coztymhajsem.pl. Zwrócimy uwagę na pomysł i wykonanie – ważne jest o czym, ale też i jak piszesz. Oczywiście weźmiemy też pod uwagę opinię Czytelników Coztymhajsem.pl.

Na teksty czekamy do 27 lutego 2018 r.

Powodzenia!

czytaj również