MŁODZI PISZĄ O KASIE
2

Te aplikacje ułatwiają życie i dają odetchnąć portfelowi

Alexa Trachim

Jeżeli wciąż nie posiadacie wynalazku naszych czasów czyli smartfona – być może ten tekst zmieni Wasze podejście. Bo smartfon oznacza aplikacje, a aplikacje często pozwalają nam oszczędzać i czynić życie łatwiejszym. Zainteresowani? Pokażę Wam, z czego ja korzystam!

Uber

Moja miłość. Od kiedy zarabiam swoją kasę i mieszkam w dużym mieście, gdzie działa Uber – jestem od niego uzależniona. Zwłaszcza teraz, gdy zima trwa już jakieś sto lat. Przywiezie pod sam dom gdy zimno, ciemno, do domu daleko, a my po kilku piwkach. Jest w miarę tani i łatwo go zamówić za pomocą aplikacji.
Dla kogo? Imprezowicze i spieszący się docenią Ubera!

Everytap

Tę sprytną appkę poznałam będąc w Warszawie u znajomych. Poszliśmy na śniadanie do słynnej knajpki Mr. Pancake i wtedy telefon kumpla zapikał informując go, że dzięki aplikacji mamy zniżkę na nasze naleśniki! 🙂
Everytap to aplikacja informująca nas o knajpianych zniżkach w naszej okolicy. Katowiczanie akurat mają niewielki wybór, ale w Warszawie, Krakowie czy Gdańsku ofert jest dużo więcej. Dzięki aplikacji taniej zjecie śniadanie i napijecie się wieczornego piwka.
Dla kogo? Dla oszczędnych smakoszy będzie jak znalazł!

Blix

appki fota do tekstu

 

To prosta, ale mega użyteczna appka. Jest ona po prostu zbiorem wszystkich gazetek i promocji w sklepach spożywczych czy drogeriach. Dzięki niej sprawdzimy, co jest teraz przecenione w sklepie najbliżej nas albo jakie oferty mają okoliczne dyskonty. Wybór sklepów jest ogromny, wśród nich znajdą się nawet niszowe markety. Dzięki Blix już nigdy nie ominie Was promocja na cukier czy marchewki!
Dla kogo? To aplikacja obowiązkowa dla łowców okazji i chcących wydawać mniej!

Going

Ta appka akurat może Was zrujnować. Bo to nic innego jak agregator wydarzeń kulturalnych czy kulinarnych. Każdy znajdzie coś dla siebie. W Going też czasem znajdują się informacje o zniżkach czy promocjach na dany event, więc może jednak nie zbankrutujecie zapełniając kalendarz fajnymi wydarzeniami. Możecie wyfiltrować darmowe eventy – a to już prosta droga, aby zaoszczędzić, ale się nie nudzić!
Dla kogo? Dla każdego, kto nie lubi siedzieć w domu.

A Wy? Jakich aplikacji najczęściej używacie? Napiszcie swoje typy w komentarzach! 🙂

  • „agregat wydarzeń kulturalnych”?! agregat to takie urządzenie – może być prądotwórczy albo tynkarski; jeśli chodzi o treści, to jest to „agregator”…

    • Alexa Trachim

      Rzeczywiście do artykułu wkradł się błąd 😉 Poprawimy!

Alexa Trachim

Alexa Trachim

Ma 26 lat. Rockowa dziewczyna ze Śląska. Kocha gotowanie, muzykę na żywo i zmiany. Marzy o skoku ze spadochronem, podróży do USA i własnej knajpie. [EDYCJA 2016/2017]

czytaj również