MŁODZI PISZĄ O KASIE
0

Wakacje = Woodstock! Reszta na pełnym spontanie

Alexa Trachim

Przede mną pierwsze wakacje dorosłego człowieka – czyli tak naprawdę ich brak 😉 Nie mam na nie sprecyzowanych planów… No może z wyjątkiem jednego. Od kilku lat Woodstock jest stałym elementem mojego życia – w tym roku nie będzie inaczej!

Dlaczego Woodstock – zapytacie. Myślę, że każdy kto tam był choć raz wie dokładnie o co chodzi. Jeżeli natomiast nigdy nie wybraliście się do Kostrzyna nad Odrą na Przystanek, zapewniam Was, że warto. Tak przyjacielskiej atmosfery i tak wspaniałych ludzi nie ma nigdzie indziej. Wszyscy są uśmiechnięci, bawią się razem ponad podziałami. To piękny czas w roku i nawet jeżeli niespecjalnie podoba Wam się line-up koncertowy Woodstocku – warto pojechać dla samego klimatu. Gwarantuję, że nudy tam nie zaznacie.

Co do reszty wakacji to nie mam sprecyzowanych planów. Na pewno chciałabym wyjechać gdzieś na weekend – nawet polskie morze albo góry byłyby idealne na szybki reset. Ponadto moim marzeniem jest wybrać się w końcu do Lwowa lub Wilna. Ta część Europy nie jest mi jeszcze w ogóle znana, a słyszałam o urokliwych stolicach naszych wschodnich sąsiadów wiele dobrego.

Jeżeli znajdę urlop i fundusze to chciałabym wybrać się gdzieś, gdzie jest ciepło – na przykład do Grecji lub Hiszpanii. To nie tylko sposób na wakacje z Instagrama, ale też metoda na kapryśną polską pogodę. Może taki wypad pozwoli naładować akumulatory i witaminę D na nadchodzącą zimę 🙂 W grę wchodzi last minute lub czadowe oferty dla znalezione gdzieś przypadkiem.

Jeżeli Wy, podobnie jak ja, nie macie sprecyzowanych planów na lato – sprawdźcie mój tekst o planowaniu wojaży. Mam nadzieję, że odkryjecie idealny sposób na wakacje w Waszym stylu.

Bawcie się dobrze i… z kim się widzę pod sceną w Kostrzynie? 😉

Alexa Trachim

Alexa Trachim

Ma 26 lat. Rockowa dziewczyna ze Śląska. Kocha gotowanie, muzykę na żywo i zmiany. Marzy o skoku ze spadochronem, podróży do USA i własnej knajpie. [EDYCJA 2016/2017]

czytaj również