MŁODZI PISZĄ O KASIE
1

Za ile przeżyjesz tydzień? Pojedynek na Światowy Dzień Bicia Rekordów 2017

Czy wiecie, jaki jest światowy rekord w ilości arbuzów rozbijanych głową w ciągu jednej minuty? Aż czterdzieści sztuk! W Szwajcarii, na przykład, rzeźnicy wyprodukowali aż 2800 metrów kiełbasy. W Nowym Jorku, z kolei, pobito rekord jedzenia winogron w ciągu trzech minut za pomocą plastikowej łyżeczki. Brzmi komicznie, ale to autentyczne rekordy zapisane w księdze Guinnessa. Dlaczego o nich wspominam? Otóż dziś (12.11.2017) obchodzimy Światowy Dzień Bicia Rekordów. Z tej okazji postanowiliśmy razem z Anetą poddać się pewnemu doświadczeniu, w które i Was, mam nadzieję, wciągniemy!

Co prawda, nie będziemy rozbijać arbuzów głowami, ale postaramy się nie rozbijać za bardzo naszych skarbonek. Nie wyprodukujemy też 2800 metrów kiełbasy, ale może uda się nam zebrać 2800 złotówek na koncie. Nie będziemy też jedli winogron na czas, raczej postaramy się umiejętnie wydawać pieniądze na jedzenie. Słowem, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o HAJS! Przejdźmy jednak do konkretów.

 

Zabawa trwa od dzisiaj (12 listopada) od godziny 00:00 do 18 listopada 2017 do godziny 23:59, czyli okrągły tydzień. Wygrywa ta osoba, która przeżyje ten tydzień za mniej hajsu! Czy są jakieś zasady? Wszystkie chwyty dozwolone! Pamiętać należy jedynie o solidnym podliczaniu wydatków i staraniach, aby w portfelu zostało jak najwięcej złotówek! Na chwilę zamieńmy oszczędzanie w rywalizację i podzielmy się ze wszystkimi relacją ze swoich zmagań.

Oczekujcie krótkich relacji, czy filmików na Facebooku każdego dnia około godziny 21. Was też zachęcamy do wzięcia udziału i podzielenia się swoimi wynikami w komentarzach!

Niezależnie od tego, kto wygra, ten tydzień zakończymy tekstem podsumowującym całą zabawę i postaramy wyciągnąć z niej wnioski. Myślę, że mogą być niesamowicie ciekawe. To, co? Czas start! Zaczynamy i niech wygra ten, kto umie lepiej oszczędzać!

[EDIT 13.11.2017] Z przyczyn osobistych Karol musiał zrezygnować z pojedynku, ale Aneta postanowiła zmierzyć się z samym sobą w pojedynku na oszczędzanie. Wyniki tej walki #wyzwanieoszczędzanie możecie śledzić na https://www.facebook.com/coztymhajsemp

czytaj również