MŁODZI PISZĄ O KASIE
1

Chcesz zostać blogerem? Ruszamy z nowym castingiem!

Rusza kolejny casting, w którym wyłoniona zostanie kolejna trójka młodych autorów naszego bloga coztymhajsem.pl. Rok temu spośród 350 chętnych, którzy zgłosili się do rywalizacji, jurorzy wybrali Alicję, Alexę i Tomka. Oni przez kilka miesięcy dzielili się swoimi codziennymi przygodami i doświadczeniami z zarządzaniem pieniędzmi. Teraz nadchodzi szansa dla kolejnej trójki młodych ludzi, którzy będą mogli spróbować swoich sił jako blogerzy. Rozpoczyna się casting do II edycji projektu „Co Z Tym Hajsem”. Spróbuj swoich sił! To może być szansa właśnie dla Ciebie? 🙂

Coztymhajsem.pl jest projektem edukacyjnym firmy Provident – poszukiwaniem sposobu na edukację finansową młodych ludzi, która nie byłaby nudna, z której naprawdę chcieliby skorzystać i autentycznie się nią zainteresowali. Tu znajdziecie kilka słów wyjaśnienia po co i dlaczego ten blog powstał.

Rok temu, kiedy projekt startował, Provident postanowił nie szukać samemu trójki autorów, tylko poprosił o pomoc… doświadczonych blogerów. Jakub Prószyński (pijarukoksu.pl), Tomasz Lach (zajadam.pl) i Patryk Siedliński (ohmydeer.pl) dostali za zadanie wyłonienie trójki “młodych zdolnych z potencjałem”. Ogłosili casting – każdy w swoim stylu – i… okazało się, że to był znakomity pomysł. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 350 chętnych!
Alicja Nowicka, Alexa Trachim i Tomek Uniszewski, którzy wygrali konkurs, przez 7 ostatnich miesięcy tworzyli wspólnie blog Coztymhajsem.pl. Opublikowali ponad 120 postów na bardzo dużo różnych tematów.

Niebawem przekonamy się, kim będą ich następcy. Rusza bowiem casting do kolejnej edycji bloga! Provident zdecydował, że po roku pisania projektowi przyda się „świeża krew”. Chce też dać kolejnym młodym ludziom szansę sprawdzenia w praktyce, jak to jest być blogerem. Korzystając ze sprawdzonego sposobu, również tym razem castingiem i wyborem autorów z talentem i potencjałem zajmą się doświadczeni blogerzy.

Zainteresowani rekrutacją powinni więc odwiedzić:

To oni zdecydują, w czyje ręce Provident odda stery coztymhajsem.pl na kolejne kilka miesięcy.

A jest się o co ścigać – trójka naszych nowych młodych autorów będzie miała nie tylko ciekawą przygodę, ale i bardzo praktyczne doświadczenie. Zapraszając Was do prowadzenia bloga dajemy też konkretne wsparcie:

To idealne warunki, aby spróbować swoich sił w blogowaniu.

Kto wie, może z tego projektu wyrosną przyszłe gwiazdy polskiej blogosfery?

czytaj również